Metaleks решетка Линеа со борини клапна 11.15

770 ден

Шифра: 1249 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

15x15cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Опис

Прохромска решетка со дупчиња 1mm
Клапна за спречување на непријатна мисризба од канализација

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks решетка Линеа со борини клапна 11.15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *