Metaleks Решетка Аква со борини клапна 11.16

770 ден

Шифра: 1319 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

15x15cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Опис

Прохромска решетка со дупчиња 1mm
Клапна за спречување на непријатна мисризба од канализација

Состав

ABS пластика и прохромска решетка

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Решетка Аква со борини клапна 11.16”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *