Maxima Ролоакрил 25kg Завршен малтер

1.800 ден

1,5 фул

Карактеристики

Пакување

канта

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Ролоакрил 25kg Завршен малтер”