Maxima Ролоакрил 25kg Завршен малтер

1.700 ден

2 рајб

Карактеристики

Пакување

канта

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Ролоакрил 25kg Завршен малтер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *