Попуст!

Maxima Keramol flex -флексибилно лепило

444 ден

KERAMOL Flex е флексибилно лепило за керамички плочки на база на врзивни средства, посебно селектирани агрегати, синтетички полимери и адитиви. Наменет е за внатрешни невпивачки и надворешни невпивачки плочки кои се вградуваат на впивачки подни површини. Температурно е постојан од -20°C до +70°C. Се препорачува за употреба во бањи, кујни, системи со подно греање, балкони и тераси, односно во сите ситуации каде залепените керамички плочки се изложени на зголемена влажност и промена на температура.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Keramol flex -флексибилно лепило”