LXC231 Плочки од природен камен

2.770 ден

Карактеристики

Димензија

16X60X1.5-2.5cm

Пакување во кутија

0.54m²

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “LXC231 Плочки од природен камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *