LXC-221 Плочки од природен камен

1.990 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.63m²

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LXC-221 Плочки од природен камен”