LXC-029 Плочки од природен камен

1.800 ден

Шифра: 6819 Категории: ,

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Дебелина

2cm

Состав

природен камен

Пакување

0,63 m2

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LXC-029 Плочки од природен камен”