Limex Мешалка за бетон 125LS

12.300 ден

Карактеристики

Тежина

45kg

Капацитет

700W

Количина на изработен материјал

125L

Потекло

Хрватска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Limex Мешалка за бетон 125LS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *