Limex Градежна количка 85L

2.000 ден

Шифра: 7744 Категории: , ,

Карактеристики

Носивост

180kg

Состав

Челик

Потекло

Хрватска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Limex Градежна количка 85L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *