Lavish Verona Sky 60×60

1.015 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 7712 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Verona Sky 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *