Попуст!

Плочки Lavish Tupelo natural 20×120

972 ден

Акцијата завршува за
05 денови 03 часови 00 минути 24 секунди

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Tupelo

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, симплон/балтик

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Tupelo natural 20×120”

Можеби ќе ви се допадне и...