Lavish Sand Stone Grey 60×60

1.080 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 791 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Обработка на рабови

Ректифицирани

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Sand Stone Grey 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *