Lavish Sand Stone Crema 60×60

1.080 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 753 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Sand Stone Crema 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *