Lavish Sand Stone Bianco 60×120

1.420 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 686 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

11 mm

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Sand Stone Bianco 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *