Lavish Laventino Brown Oscar 60×120

1.350 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 7711 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

11 mm

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Laventino Brown Oscar 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *