Lavish Larch beige 20×120

1.160 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 3711 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Larch beige 20×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *