Lavish Irish Black 60×60

1.280 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 530 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Irish Black 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *