Lavish Impex Verona Mint 60×60

1.350 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Производител

Lavish Impex

Боја

Зелена

Димензија

60×120 cm

Дебелина

10 mm

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Колекција

Verona

Состав

Bештачки гранит

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

1,44 m2

Завршна обработка

Cјајна

Потекло

Индија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Impex Verona Mint 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *