Lavish Impex Opera Crema Гранитен скалник

1.300 ден

Единечна мерка: сет/2 парчиња

Шифра: 6375 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Lavish Impex

Димензија

Газиште 30×120 cm; Чело 17×120 cm

Дебелина

10 mm

Употреба

скалишен дел/ внатре

Колекција

Opera

Состав

Вештачки гранит

Завршна обработка

Cјајна

Потекло

Индија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Impex Opera Crema Гранитен скалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *