Lavish Carara 60×60

1.015 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 670 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Carara 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *