Плочки Lavish Avenue Black 80×160

1.500 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80×160 cm

Колекција

Avenue

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.56m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Avenue Black 80×160”