Попуст!

LAT 74 Стаклен мозаик

6.670 ден 5.336 ден

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×30 cm

Пакување

0.99m2

Потекло

Кина

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “LAT 74 Стаклен мозаик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *