Попуст!

LAG 06 Стаклен мозаик

4.180 ден 3.344 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×30 cm

Пакување

0.99m2

Потекло

Кина

Употреба

Sид, Внатре

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “LAG 06 Стаклен мозаик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *