LABS 05 Стаклена мозаик плочка

5.620 ден

Мозаик плочка изработена од стакло на мрежа.

Карактеристики

Димензија

30×30 cm

Дебелина

8 mm

Употреба

Sид, Внатре

Состав

Стакло

Пакување во кутија

0.99 m2

Завршна обработка

Cјајна

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “LABS 05 Стаклена мозаик плочка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *