La Fabbrica Resine Grigio 40×80 Sat.Rett. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

40x80cm

Колекција

Resine

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0.96 m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Resine Grigio 40×80 Sat.Rett. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *