La Fabbrica Resine Bianco 80×80 Rett. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80x80cm

Колекција

Resine

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.28m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Resine Bianco 80×80 Rett. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *