La Fabbrica Nero Belvedere 60×60 L.R. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Belvedere

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Nero Belvedere 60×60 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *