La Fabbrica Kamba 20×120 Rett. 2kl.

1.100 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Amazon

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

6 плочки

Производител

La Fabbrica

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Kamba 20×120 Rett. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *