La Fabbrica Cotton 48×48 L.R. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

48x48cm

Колекција

Smart

Пакување

1.15m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Cotton 48×48 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *