La Fabbrica Chambord 80×180 L.R. 2kl.

1.910 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80x180cm

Колекција

Castle

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.88m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Chambord 80×180 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *