La Fabbrica Cenere Liscio 60×60 L.R.2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Dolomiti

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Cenere Liscio 60×60 L.R.2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *