La Fabbrica Calcite Bocciardato 60×120 R. 2kl

1.290 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Dolomiti

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Calcite Bocciardato 60×120 R. 2kl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *