Плочки La Fabbrica Broadway 60×60 L.R. 2kl.

1.290 ден

Единична мера: m²
За количина: 20.519 m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Highline

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки La Fabbrica Broadway 60×60 L.R. 2kl.”