La Fabbrica Arara 20×120 Rett. 2kl.

1.100 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 7293 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Amazon

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Arara 20×120 Rett. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *