La Fabbrica Amalias 73.5×73.5 L.R. 2kl.

1.050 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

73.5×73.5cm

Колекција

Agora

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Amalias 73.5×73.5 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *