KZA Самостоечки мијалник 1490050C – Vana

22.000 ден

Последно парче!

Шифра: 6395 Категории: , , ,

Карактеристики

Состав

керок

Потекло

Кина

Димензија

50x45x82

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KZA Самостоечки мијалник 1490050C – Vana”