Minka Кружни скали Spiral Wood Silver Ø140

93.290 ден

Производот е по нарачка.

Карактеристики

Производител

Minka

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Кружни скали Spiral Wood Silver Ø140”