Minka Кружни скали Spiral Wood Black Ø120

85.084 ден

Производот е по нарачка.

Карактеристики

Производител

Minka

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Кружни скали Spiral Wood Black Ø120”