Кружни скали Spiral Wood Black Ø140

68.080 ден

Производот е по нарачка.

Карактеристики

Производител

Minka

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Кружни скали Spiral Wood Black Ø140”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *