Корпа за алишта-AWD02241594

1.740 ден

Карактеристики

Димензија

50x41x31cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Корпа за алишта-AWD02241594”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *