AWD02241589 Корпа за алишта

2.130 ден

Карактеристики

Димензија

60x45x35cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241589 Корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *