AWD02241586 Корпа за облека

1.570 ден

Карактеристики

Димензија

50x41x31cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241586 Корпа за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *