Попуст!

Композитна плочка-DC-30G/CR04

245 ден 184 ден

Единична мера: на парче

Карактеристики

Димензија

295x295mm

Дебелина

23mm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Композитна плочка-DC-30G/CR04”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *