Попуст!

Komar Фототапета 8-927

2.310 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 6112 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

368×254 cm

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 8-927”