Попуст!

Komar Фототапета 4-714

1.575 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 3798 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

368x127cm

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 4-714”