Попуст!

Komar Фототапета 4-411

1.984 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 6200 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

254×184 cm

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 4-411”