Попуст!

Komar Фототапета 2-905

1.365 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 3789 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

182×127 cm

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 2-905”