Komar Фототапета 8-708

3.300 ден

Единица мерка-Парче

Карактеристики

Димензија

3.68×2.54m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Komar Фототапета 8-708”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *