Komar Фототапета 4-742

2.500 ден

Единица мерка-Парче

Шифра: 3795 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

1.84×2.54m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Komar Фототапета 4-742”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *